Rainforest Alliance Certificate - Efor Çay
Our Company Sustainability Faqs Investment Relations

Rainforest Alliance Certificate

Rainforest Alliance
Efor Çay, bağımsız ve uluslararası bir kuruluş olan Yağmur Ormanları Birliği (Rainforest Alliance)'nin sürdürülebilir tarım sertifikasyonu kapsamında çay kategorisinde verilen sertifikaya 2016 yılından beri sahiptir.

Rainforest Alliance
Doğayı korumayı, çiftçilerin ve orman topluluklarının yaşamlarını iyileştirmek için sosyal ve piyasa güçlerini kullanarak daha sürdürülebilir bir dünya yaratmayı hedefleyen Yağmur ormanları Birliği, 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en saygın çevreci organizasyonlarından biri olarak öne çıkıyor. Yağmur Ormanları Birliği, tarımın çevresel etkilerini azaltırken, toplumsal ve ekonomik fayda sağlayarak milyonlarca insanın yaşımına dokunuyor.

Efor Çay, 2016 yılından beri Yağmur ormanları Birliği (Rainforest Alliance)’nin sürdürülebilir tarım sertifikasyonu kapsamında çay kategorisinde verilen sertifikaya sahiptir.

Sertifikasyon kapsamında, Rainforest Alliance SürdürülebilirTarım Standardı’nda belirtilen çevresel, sosyal ve ekonomik kriterleri, kuruluşlar tarafından karşılanıyor olması titizlikle kontrol ediliyor.

© Efor Çay 2024. Tüm Hakları Saklıdır Site Creation By Sirius Interactive